ПЕРЕВАГИ ЕФЕКТИВНОГО КІНЦЕВОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЧАМИ 

ТА ПОРАД ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ПРИ СПОЖИВАННІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

 

  Енергоефективність — поняття використовується для опису сукупності заходів для використання енергозберігаючої техніки, модернізація електростанцій та економії електроенергії в цілому. 

Зазвичай енергоефективність пов'язана з економією забезпечення житлових та промислових об'єктів. Також у цей термін можна включити людський фактор, зміна графіку або місце розташування робочих місць. Підвищення енергоефективності означає зменшення вартості енергії, модернізація мереж та систем, покращення екологічної проблеми. Ефективне використання добутих, не відновлювальних, ресурсів зменшить їх видобування та забруднення довколишнього середовища.  

  Питання енергоефективності проблема теперішнього, не майбутнього. 

Державне агентство енергоефективності та енергозбереження регулює питання енергоефективності в Україні    http://saee.gov.ua/

 

Джерела інформації про вплив на довкілля


Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

 

НКРЕКП

 

ДП "Оператор Ринку"

 

ДП "Енергоринок"

 

НЕК "УКРЕНЕРГО"

 

Антимонопольнийкомітет України

 

Держенергонагляд

 

Енергетика Онлайн

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

  Шановні споживачі електричної енергії, які є замовниками у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII !

 

  Ціна електричної енергії як товару формується залежно від сегменту ринку, на якому електропостачальник здійснює її закупівлю. Тому відбувається постійне коливання ціни електричної енергії на ринку електричної енергії. Результати торгів на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 №2019 публікує ДП «Оператор ринку» на своєму вебсайті (https://www.oree.com.ua).

  Повідомляємо Вас, що відбулося чергове коливання електричної енергії на ринку електричної енергії в червні- місяці 2021 року у порівнянні з травнем 2021 року.

  Відповідно до п.2 ч.5 ст.41 ЗУ «Про публічні закупівлі» істотні умови договору про закупівлю можуть змінюватись, крім інших, у випадку зміни ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.

  Враховуючи вищенаведене та керуючись чинним законодавством України ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦУКРОВИК» повідомляє про зміни ціни за одиницю товару в межах 10 % з 01.06.2021 року. Всім споживачам буде направлений проєкт Додаткової угоди на зміну ціни за одиницю товару в межах 10 %.